Sayfa Yükleniyor

KURUMSAL

BURSA’NIN YENİ TRENDİ PARKORA YAŞAM VE EĞLENCE MERKEZİ

Bursa’nın önde gelen inşaat firmalarından Öztimur Yapı Proje İnşaat A.Ş. ve T. Tuğcu İnşaat A.Ş. ortaklığı ile hayata geçirilen ParkOra Yaşam ve Eğlence Merkezi, şehirle iç içe konumu, ferah mimarisi ve bünyesinde yer alan seçkin markaları ile eğlence hayatına yeni bir soluk ve heyecan katıyor.

Bünyesinde birbirinden seçkin markaları barındıran Yaşam ve Eğlence Merkezi’nde Bursa’nın en büyük performans merkezi Inferno da yer alıyor. Bunun yanı sıra toplam 8 salonuyla vizyonun en güncel filmlerini sinemaseverlerle buluşturan ve VİP sinema salonuna sahip Prestige sinema kompleksi, Happy Moon’s, Mabel Çikolata, Chimney,  AOG ve Şey Pub ilk ve tek mağazaları ile ParkOra’da hizmet vermeye devam ediyor. Bowling, bilardo, video oyunları, karaoke ve parti salonlarıyla yaklaşık 2000 metrekare alana sahip Eğlenjoy her yaş kesiminden ziyaretçinin eğlence anlayışına cevap veriyor. Her yere yakın konumu, 55.000 metrekare hizmet alanı, 1000 araçlık kapalı otoparkı, kafe restoranları, gece kulübü ve eğlence mekânları ile her kesimden ziyaretçinin isteklerine cevap veren Parkora Yaşam ve Eğlence Merkezi şehrin marka değerini yükseltiyor.

Kiralanabilir ofisleri, vale ve özel kapalı otopark hizmetleri de projenin tercih edilme sebeplerini artırıyor. David People , Uzay Pastanesi, Minty Lounge, Ot Kafe, Kahveci Hacıbaba, Mikasa Moor, Estetica Plus, Luemond, Starbucks, EVE Kozmetik, Waffle Art ve Crazy Flakes, Bargello ve Sonax gibi birçok güçlü markayı da bünyesinde barındıran Parkora Yaşam ve Eğlence Merkezi Bursa’nın yeni trendi olma yolunda hızla ilerliyor.

KURUMSAL KURUMSAL KURUMSAL KURUMSAL KURUMSAL KURUMSAL KURUMSAL

WEB TASARIM BRAND MEDYA